JavaScript Menu Powered by Milonic

İLERİ MAKİNA, 1996 yılında Ankara / Ostim’de ticari faaliyetine başlamış olup, 2009 yılından itibaren Anonim Şirketi olarak devam etmektedir. Başlangıçta elektrikli ve manuel asma iskele sistemlerinin imalatına konusunda branşlaşarak dış cephe asansör imalatında uzmanlaşmıştır.

 
İLERİ MAKİNA, teklif sürecinde müşterileri ile devamlı iletişim halinde olmaktadır. Teklif aşamasında müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek amacıyla mühendis kadrosu tarafından müşterinin istekleri göz önünde tutularak en uygun makine modelinin seçimi yapıldıktan sonra projesi hazırlanıp sunulmaktadır. İmalat sürecinde yerinde kontrol ve müşteri ile sürekli koordinasyonu sağlayarak makine mühendisi olan imalat müdürünün kontrolü altında zamanında ve kaliteli imalat yapılmaktadır. Gerek fabrikada gerekse şantiyede son kontrol ve testlerden geçtikten sonra çalışır vaziyette müşteriye teslim edilmektedir. Makinayı kullanacak olan personellere gerekli kullanma eğitimi verilip belgelendirilmektedir. Müşteri taleplerini en ekonomik şekilde karşılamaya çalışırken; bakım, onarım ve yedek parça temini konusunda garanti süreleri içinde ve sonrasında devamlı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
 

Sahip olduğu TSEK, ISO:9001, GOST-R, CE kalite ve güvenlik sertifikalarının yanı sıra hergün yenilerini firma bünyesine katmaktadır. İLERİ MAKİNA üretiminin %40-45’ini ihraç etmektedir. Azerbaycan, Kazakistan ve Bahreyn’de bayilerimizin yanı sıra Avrupa, Asya ve Orta Doğuda birçok ülkeye ihracatımıza devam etmektedir.

 
 
Web sitemiz yeni tasarımıyla hizmetinizdedir.

Her türlü görüş ve önerileiniz için ileri@ilerimakine.com adresi

Tasarım ARETA Yazılım AKILX
0.04370 sn.